Прибирання квартири після пожежі - практичні поради

Прибирання квартири після пожежі

Вогонь завдає житлу великої шкоди, тому прибирання квартири після пожежі – одна з найбільш складних. Якісний клінінг проводиться тільки з використанням спеціальних засобів і устаткування, так як приміщення потрібно очистити від кіптяви, провести дезінфекцію, видалити сильні неприємні запахи, які без використання професійних засобів залишаться надовго.

Чищення і прибирання квартири після пожежі

Глибока мийка та чистка квартири після пожежі проводиться співробітниками клінінгової компанії для повного позбавлення від кіптяви і гару, видалення неприємних запахів, для повернення в будинок або квартиру чистоти і свіжості.

Чим швидше буде проведено прибирання приміщення після пожежі, тим якісніше вона буде, тому що запах гару дуже швидко в’їдається в поверхні навіть непошкоджених предметів, а піна, яка використовується при гасінні, теж псує деталі інтер’єру.

Якщо ваше житло постраждало від вогню, прибирання квартири після пожежі в Києві і області співробітниками компанії «Клінінг Партнер» швидко призведе будинок або квартиру в належний вигляд, підготує приміщення до подальшого ремонту.

Чищення і прибирання квартири після пожежі в Києві - Клінінг Партнер

Особливості клінінгу квартири після пожежі

Позбутися від шкоди, заподіяної вогнем, нелегко, тому прибирання квартири після пожежі клінінгової компанією складається з декількох етапів:

 • Підготовчі роботи
 • На першому етапі з квартири або будинку виносяться всі згорілі предмети – меблі, шпалери, карнизи, більшість пластикових елементів інтер’єру, які прийшли в непридатність. Уцілілі предмети інтер’єру, посуд, особисті речі, меблі, техніка упаковуються, проводиться демонтаж згорілих дверей, дверних і віконних прорізів, вікон.
 • Чистка меблів та інших поверхонь
  Меблі та інші предмети інтер’єру виносяться на свіже повітря для провітрювання. Копоть, гар усуваються за допомогою спеціальної хімії та професійного обладнання. Всі поверхні в приміщеннях проходять обробку озонатором.
  У разі необхідності проводиться упаковка і вивезення для хімічної чистки домашнього текстилю, взуття, одягу, сумок.
 • Хімчистка килимових покриттів і меблів
  Вироби, які незначно постраждали від пожежі, можна повністю відновити за допомогою хімічної чистки особливими засобами. Спеціальна хімія дозволяє повністю прибрати наліт сажі, і запах гару, в’ївся в поверхню. Речі знову стають чистими, без сліду неприємного запаху.
 • Ліквідація запаху гару
  При прибиранні квартири після пожежі для видалення стійкого запаху гару використовується озонатор або технологія обробки сухим туманом. Навіть самий стійкий запах після обробки зникає без сліду через кілька годин. Ці способи обробки безпечні для людей і домашніх тварин. Клінінг після пожежі робить повітря в кімнатах знову чистим, свіжим, на оброблених поверхнях не залишається ніяких слідів.

Які технології використовуються при прибиранні квартири після пожежі в Києві

Співробітники компанії «Клінінг Партнер» використовують сучасні технології озонування і обробку сухим туманом.

Озонування

Ця технологія чищення квартири після пожежі дозволяє очистити, дезінфікувати і дезодорувати повітря в приміщеннях. Для очищення використовується таке спецобладнання, як озонатори. Технологія дає можливість майже повністю видалити мікроорганізми з поверхні предметів, усунути неприємні запахи без шкоди для навколишнього середовища.

Таким чином можна очищати будь-які приміщення – житлові, офісні, медичні, промислові.

Сухий (холодний) туман

Технологія дозволяє оперативно видалити важкі запахи з приміщення. Очищення квартири після пожежі від запаху гару неможлива підручними засобами, цей запах настільки сильний і стійкий, що без професійного клінінгу в приміщенні буде просто неможливо перебувати.

Так званий сухий туман розпорошується за допомогою спеціального обладнання. Мікрочастинки здатні проникнути в структуру будь-якого матеріалу, видаляючи джерело неприємного запаху.

Обробка може проводитися в приміщеннях будь-якої площі, в важкодоступних місцях, робиться оперативно, має тривалий ефект, не представляє небезпеки для людей і тварин.

Спеціальна хімія

Співробітники «Клінінг Партнер» використовують в роботі професійні сертифіковані засоби високої якості. Усунути сліди пожежі – складне завдання, і професійна хімія відмінно з нею справляється.

Засоби очищення після пожежі використовуються на будь-яких поверхнях – пластик, дерево, метал, килимове покриття, не залишають запаху, легко змиваються, не містять шкідливих домішок, безпечні в експлуатації.

Особливості прибирання будинку після пожежі

Спеціаліст нашої компанії перед початком робіт оглядає будинок і оцінює його стан і ступінь пошкоджень, щоб встановити масштаб і вартість робіт. Приватний будинок або котедж мають свої конструктивні особливості, тому прибирання будинку після пожежі вимагає додаткових навичок.

Шар утеплювача для стін, покрівлі, багатошарові підлоги підсилюють запах гару і потрібні додаткові зусилля для боротьби з ним.

Особливості прибирання будинку після пожежі. фото

Прибирання квартири після пожежі компанією «Клінінг Партнер» – якісно і оперативно

Прибирання квартири після потопу і пожеж в Києві нашими співробітниками виконується поетапно і швидко. Замовивши у нас цю послугу, через кілька годин ви зможете увійти в чисте приміщення, не відчуваючи важких і неприємних запахів:

 • наші співробітники вивезуть сміття, пошкоджені предмети, зачистять нагар на стінах, підлозі та стелі;
 • після обробки спеціальними складами з використанням сучасних технологій запах гару буде повністю знищений;
 • ми освітлити стіни для оздоблювальних робіт і приведення приміщення в експлуатаційний стан;
 • клієнт отримує приміщення, повністю підготовлене до ремонту, якого в таких випадках зазвичай не уникнути.

Прибирання після пожежі клінінгової компанією – найшвидший і ефективний спосіб впоратися з наслідками форс-мажору, це особливо актуально, якщо немає можливості переїхати в інше місце, поки житло не буде приведено до ладу. Звертайтеся до нас, ми виконаємо цю складну роботу в максимально короткий термін.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори