Як позбутися неприємного запаху в квартирі - Клінінг Партнер. Фото, статті

Як позбутися неприємного запаху в квартирі

Питання про те, як позбутися неприємного запаху в квартирі або приватному будинку час від часу ставить перед собою кожна господиня. Причин “катастрофи” може бути багато: це і котячий запах, і “аромат” від пліснявих стін, старих речей / меблів або каналізації в разі прориву стояка.

Ці проблеми – найпоширеніші і зніми є кілька способів боротьби.

Як позбутися неприємного запаху в квартирі. Частина 1. Загальні правила

Затишок і комфорт власного житла – це не тільки добротні меблі, приємна колірна гамма, але і аромат, який подобається всім. Він може бути природним або створеним за допомогою обожнюваного освіжувача повітря, неважливо. Головне – відсутність сторонніх, неприємних запахів.

Якщо вони є – від них варто позбутися! І для того, щоб зрозуміти, як позбутися неприємного запаху в квартирі, потрібно слідувати загальним правилам.

Для усунення неприємного “аромату” необхідно:

 1. Знайти причину. Каналізація, котячий лоток або ще бабусині наряди, занедбані на антресолі, джерело неприємностей. Варто викинути непотріб і впоратися з іншими.

 2. Провести капітальну чистку всього і вся. Якісна * генеральне прибирання квартири в Києві * може бути проведена своїми силами, але краще рішення в даному випадку – професіонали. Спеціальні чистячі / дезінфікуючі / миючі засоби допоможуть навести ідеальний блиск і чистоту.

 3. Вибрати рішення для усунення запаху з декількох наявних.

Тільки діючи послідовно і не відхиляючись від плану можна зрозуміти, як позбутися неприємного запаху в будинку або квартирі. Все, що потрібно, трохи зусиль і вільного часу.

Частина 2 або часті неприємні запахи. Можливості позбавлення

Питання про те, як усунути неприємний запах у квартирі, будь-якому іншому житловому приміщенні може виникнути в будь-який момент. Житло – територія, де постійно ведуться якісь роботи, а ще й проживають наші улюбленці. Тому потрібно бути готовим до всього!

Як позбутися від котячого запаху - статті. Клінінгова компанія Клінінг Партнер

Увага або як позбутися від котячого запаху

Наші улюблениці кішки і коти ходять в лоток. І незважаючи на спеціальний наповнювач з силікагелю, іноді аромат може залишатися. Це ж відбувається і в тому випадку, якщо улюбленець зробив свою справу повз лотка, на килимі або в іншому місці. Що ж робити і як позбутися від котячого запаху в квартирі з тим, щоб він не повернувся?

В цьому випадку необхідно:

 • виключити використання коштів з хлором. Вони тільки подвигнут котейку на нові подвиги;

 • вимити поверхню, витерти насухо;

 • використовувати для повторної прибирання розчин марганцівки, соду, перекис водню. Саме ці препарати дозволять швидко позбутися від неприємного запаху;

 • провітрити приміщення і робити це постійно;

 • поспостерігати за котом і, можливо, переставити лоток на нове місце.

Чистота, акуратність і затишок гарантовані!

Як позбутися неприємного запаху в квартирі - статті. Клінінгова компанія Клінінг Партнер

Сигаретний дим: позбавляємося правильно

Часто буває, що хтось із членів сім’ї курить в кухні під витяжкою в силу неможливості вийти на сходову площадку або інших причин. Якийсь б потужною була витяжка, повністю позбутися від запаху сигарет вона не дасть.

Згодом виникне необхідність вирішити питання про те, як вивести неприємний запах з квартири з мінімальними наслідками.

Достатньо:

 • розвести 1 ст л солі в 1 літрі води. Змочити в розчині рушник, розвісити його в тій кімнаті, де курили. Міняти кожні 2-3 години;

 • використовувати освіжувачі повітря з уловлювачами частинок тютюнового диму. такі є в продажу, але коштують дорожче звичайних;

 • зайнятися ароматерапією, підібравши ті свічки, запах яких точно впорається з димом цигарок.

І тепер кожен знає, як позбутися неприємного запаху в будинку ось в такому випадку!

Статися може всяке, або боротьба з “ароматами” каналізації

Буває таке, що при будівельних роботах, благоустрій в кімнату просочується неприємний запах каналізації. Що робити в такому випадку і як позбутися неприємного запаху в будинку, щоб він не повторився?

Необхідно знайти й усунути причину, тобто зрозуміти, де протекла труба, засмітився сифон або трапилася інша неприємність. Це можна довірити професіоналам або впорається самостійно, якщо є навички.

Але запах залишиться і потрібно зрозуміти, як прибрати неприємний запах в квартирі або в будинку після такого роду робіт. Необхідно:

 • провітрити приміщення;

 • залити в усі сливи розчин води з сіллю / содою / гірчичним порошком;

 • скористатися спеціальними миючими засобами, призначеними для таких випадків.

І вас більше не потурбує несмачний запах в квартирі – як позбутися від нього тепер кожен знає!

Як позбутися від затхлого запаху в квартирі

Затхлий запах: усуваємо правильно і швидко

Що робити і як позбутися від затхлого запаху в квартирі тоді, коли кажется, що його ще вчора тут не було? Таке буває часто, адже багато речей мають звичку злежуватися або ж старовинна, ще дідусева меблі, “проявляє” себе у всій красі.

В цьому випадку необхідно:

 • знайти причину затхлого запаху;

 • усунути її: якщо це меблі – вимити зі спеціальними засобами, з висушити, розкласти на полицях арома-саше / сіль або мелену каву, які добре вбирають запахи, якщо речі – перепрати, дати добре просохнути на свіжому повітрі або викинути те, що точно нікому не потрібно;

 • ще раз принюхуватися. Часто причиною неприємного запаху є цвіль, яка не помітна під шпалерами і тд. Варто відставити меблі і переглянути всі кути. У цьому випадку питання про те, як позбутися від затхлого запаху в квартирі стане “ребром” і вимагатиме більш кардинальних рішень.

Ситуації бувають позаштатні, однак тепер ви знаєте, як з ними боротися. Не біда – неприємний запах в квартирі, як позбутися від нього ви знаєте. Почати потрібно з генерального прибирання квартири, а далі вибрати оптимальний варіант для конкретного випадку!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори