Сухая чистка ковролина в домашних условиях. Фото, статьи

Суха чистка ковроліну в домашніх умовах

Ковролін є досить популярним видом підлогових покриттів, який надає особливий затишок і комфорт будь-якому приміщенню. Однак, даний матеріал вимагає певного догляду для того, щоб підтримувати його вид в належному стані.

Суха чистка ковроліну в домашніх умовах

Особливості та структура ворсу ковроліну вимагають особливо ретельної і дбайливої опрацювання під час очищення, а також використання спеціальних засобів і обладнання.

Головне, це видаляти всі забруднення своєчасно, щоб запобігти утворенню в’їдаються і застарілих плям. У деяких випадках, в залежності від типу і складності забруднення, може знадобитися не тільки суха чистка ковроліну в домашніх умовах, але і професійна його обробка за допомогою комплексу заходів.

Коли необхідна суха чистка ковроліну

Ковролін складається з первинної і вторинної основи, шару для закріплення і ворсу, який може мати різну довжину. Привести до псування зовнішнього вигляду такого покриття можуть абсолютно будь-які забруднення, найбільш поширеними з яких є пил, волога або пісок.

По поверхні, застеленій ковроліном, не рекомендується ходити у взутті, а що з’явилися плями слід видаляти негайно.

Обов’язковою умовою використання покриттів даного типу є самостійна періодична їх очищення. Однак, після тривалого використання, а також при наявності складно виводяться забруднень, може знадобитися професійна чистка ковроліну, в процесі якої застосовуються спеціалізовані засоби і пристосування.

Коли необхідна суха чистка ковроліну

Способи чищення ковроліну

В даний час існує досить велика різноманітність способів, використовуваних для очищення покриттів даного типу. Кожен з них має свої особливості і переваги і підбирається в залежності від конкретного типу виробу та наявних забруднень.

  • Сухий спосіб очищення. Найбільш простий і доступний спосіб, який може бути використаний, коли виникає питання як почистити ковролін самому.

  • Очищення вологим способом. Використовується при наявності більш складних забруднень, для усунення яких потрібне застосування спеціальних хімічних речовин.

  • Використання спеціальної піни. Поєднує в собі елементи сухого та вологого очищення, однак, не вимагає надмірного зволоження покриття.

  • Застосування миючого пилососа. Даний спосіб можна віднести до найбільш простим, так як така чистка виконується максимально швидко і не вимагає особливих зусиль.

  • Нетрадиційні способи очищення. У деяких випадках може застосовуватися пар, який поєднує в собі вплив вологи і високої температури, завдяки чому забруднення видаляються ефективніше.

Суха чистка ковроліну в домашніх умовах в Києві

Цей спосіб застосовується найчастіше при слабкому забрудненні поверхні, коли не потрібно використовувати будь-які сильнодіючі хімічні речовини. Суха чистка ковроліну відноситься до досить простих способів і складається з декількох етапів, виконання кожного з яких є важливим і обов’язковим.

  1. Видалення пилу з поверхні за допомогою пилососа, щоб запобігти її потраплянню всередину ворсу.

  2. Після на ковролін наноситься спеціальний порошок, який розподіляється рівномірно по всій поверхні.

  3. Для вбирання всіх забруднень порошок рекомендується залишити на покритті на певний час в залежності від типу забруднення.

  4. Гранули порошку містять деяку кількість вологи, яка розчиняє наявні забруднення.

  5. Після закінчення встановленого часу, залишки порошку видаляються з поверхні також за допомогою пилососа.

Хімчистка ковроліну в Києві сухим способом є найбільш швидкою і ефективною при наявності невеликих забруднень. Крім того, після такої обробки можна відразу користуватися покриттям, так як воно залишається абсолютно сухим.

Волога хімчистка ковроліну в Києві - Клінінг Партнер

Волога хімчистка ковроліну в Києві

Очищення вологим способом виконується за допомогою певних миючих засобів та реагентів, які призначені для розчинення будь-яких типів забруднень. Використовувані пристосування повинні бути досить м’якими, щоб не пошкодити ворс вироби.

При виборі найбільш підходящого шампуню, варто враховувати тип і довжину ворсу, а також інші характеристики ковроліну. Перевагу слід віддавати тим засобам, які не містять у своєму складі речовин, що викликають алергічні реакції або здатних завдати іншу шкоду людині.

Слід пам’ятати, що деякі види ковроліну, наприклад мають клейову основу, не можуть бути піддані вологому способу очищення, так як він може привести до деформації виробу.

Особливості вибору миючих засобів

Зараз на ринку представлений великий асортимент миючих засобів для ковроліну, які випускаються у вигляді сухого порошку, шампуню або піни. Принцип дії всіх цих речовин приблизно однаковий, діючі компоненти розчиняють забруднення і виштовхують їх на поверхню виробу.

Варто пам’ятати, що входять до складу засобів для чищення компоненти можуть бути досить агресивними, тому необхідно строго дотримуватися всіх рекомендацій і дозування при їх застосуванні.

Певні вимоги пред’являються і до пристосувань і устаткування, які використовуються для чищення. Так, насадки пилососа не повинні травмувати ворс покриття, а щітки повинні мати необхідний рівень жорсткості.

У будь-якому випадку, щоб уникнути зайвих проблем, рекомендується для початку випробувати обраний засіб на якому-небудь невеликому малопомітній ділянці. Це дозволить оцінити його ефективність і вплив на стан ковроліну.

Суха чистка ковроліну - вибір миючих засобів

Переваги звернення в спеціалізовану компанію Cleaning Partner

З огляду на те, що процес очищення ковроліну є досить складним, особливо при наявності великих або застарілих забруднень, найкраще доручити таку роботу професіоналам.

Так, компанія Клінінг Партнер протягом тривалого часу надає широкий спектр послуг з очищення будь-яких типів підлогових покриттів.

Компанія має всі необхідні ресурси для якісного виконання робіт в даній сфері.

Тут можна замовити послуги з очищення ковроліну від забруднень будь-якої складності, так як для цих цілей застосовуються якісні та ефективні засоби, а також спеціальне професійне обладнання. При цьому, всі роботи виконуються в максимально короткий термін.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори