Що таке клінінг? - Клінінг Партнер

Що таке клінінг

Сучасний темп життя іноді не залишає часу на вирішення необхідних повсякденних питань, наприклад таких, як прибирання будинку або квартири. Крім цього, якісна прибирання може знадобитися не тільки приватним особам, але і великим компаніям для підтримки чистоти і порядку в офісах.

Все це викликало велику популярність організацій, що надають послуги з прибирання різних приміщень. Тому досить поширеним зараз є питання що таке клінінг і для чого він взагалі потрібен.

Що таке клінінг

Дане слово прийшло до нас з англійської мови і означає прибирання або чистку. Однак, що розуміється в даному випадку прибирання має свої особливості та переваги. По суті клінінгові послуги що це великий комплекс заходів, що проводяться для забезпечення чистоти і порядку в будь-яких приміщеннях.

При цьому використовуються професійні засоби або обладнання, що забезпечують максимально якісну і безпечну очистку.

Що таке клінінг в широкому сенсі

Говорячи про даному понятті можна відзначити, що клінінг включає в себе не тільки разову прибирання, виконувану за заявкою замовника, а й інші види послуг, які можуть виконуватися на регулярній основі. Це може бути не тільки прибирання в приміщеннях, але і повномасштабне миття будівель, вікон, а також проведення даних заходів після різних подій або подій.

Для здійснення подібних заходів потрібне залучення саме спеціалізованих організацій, які надають подібні послуги. При цьому такі компанії повинні мати всі необхідні ресурси для якісного надання послуг в необхідних масштабах, які будуть максимально безпечні як для працівників замовника, так і для співробітників клінінгової фірми.

Що таке клінінг в широкому сенсі - Клінінг Партнер. Фото, статті

Що значить клінінгова компанія?

Співпраця з клінінговими компаніями, клієнт отримує не тільки очищення поверхонь, але і догляд за ними, так як в роботі використовуються спеціальні засоби.

Крім того, дані організації забезпечують індивідуальний підхід до кожного замовника, підбирають необхідні заходи в залежності від обсягів роботи, а також пропонують певні пропозиції в залежності від часу роботи з кожним клієнтом.

Переваги клінінгової компанії Клінінг Партнер

Сьогодні на ринку представлено безліч компаній, які надають послуги з прибирання та чищення, тому буває досить складно зробити правильний вибір, щоб отримати максимальну якість роботи. Однією з компаній, яка користується досить великою популярністю серед клієнтів завдяки своїй гарній роботі, є клінінгова компанія Клінінг Партнер, яка має ряд переваг, що вигідно виділяють її з числа конкурентів.

 • Високий професіоналізм і кваліфікація працівників, які залучаються для надання послуг. Для кожного виду робіт є фахівці, які мають необхідні знання та навички, що гарантує правильне і якісне виконання прибирання.

 • Ретельний підбір інструментів і засобів для чищення, які використовуються при наданні послуг. Різні приміщення, а також поверхні вимагають різного підходу до збирання і застосування спеціальних засобів, що підходять для кожного конкретного випадку.

 • Гарантія безпеки використовуваних засобів і обладнання. Фахівці компанії Клінінг Партнер використовують у своїй роботі виключно високопрофесійні кошти, які відповідають усім необхідним нормам і вимогам.

 • Одним з переваг клінінгової компанії є якісний догляд за робочою поверхнею, що продовжує термін їх експлуатації. Завдяки використанню спеціальних засобів і способів очищення, значно збільшується термін служби меблів, підлогових та інших покриттів і інших елементів і конструкцій, що піддаються очищенню.

 • Оперативність при узгодженні і виконанні замовлень, що гарантує надання послуг в максимально короткі терміни. Крім того, дана клінінгова компанія пропонує найбільш зручне для клієнтів час надання послуг, що не потребують переривання виробничих процесів і відволікання співробітників від роботи.

Переваги клінінгу від клінінгової компанії

Що входить в клінінгові послуги

Перелік робіт, що надаються компанією, досить різноманітний і включає в себе велику кількість заходів для різних ситуацій.

 • В першу групу послуг входить підтримуюча прибирання, яка включає регулярні необхідні роботи, такі як прибирання пилу, миття меблів і підлог, винесення сміття, а також дезінфекція санвузлів.
 • Друга група клінінгових послуг що це? Даний вид прибирання включає в себе крім основних заходів, також і більш ретельне прибирання приміщень. Сюди можна віднести миття вікон, радіаторів опалення, меблів і фурнітури, дзеркал і інших поверхонь.
 • До цієї групи відноситься прибирання офісних та виробничих приміщень, що мають свою специфіку роботи.
  Миття вікон різної складності. При цьому, компанія приймає замовлення і на очистку вікон, що знаходяться у важкодоступних місцях або на великій висоті.
 • Також досить затребуваною послугою є прибирання після будівництва та ремонту. Замовникам складно впоратися з великою кількістю сміття і забруднень, тому звернення в клінінгову компанію що це найбільш вигідний і швидкий варіант позбутися наслідків ремонтних робіт.
 • До окремої групи можна віднести більш складні роботи, в які входить очищення фасадів будівель, сходів, вітрин, тротуарів та інших елементів і поверхонь, що вимагають застосування спеціального обладнання.

Відповідаємо на питання що таке клінінг

Відповідаючи на питання що таке клінінг, можна відзначити, що це не просто очищення від забруднень. Це особливий підхід до збирання, який вимагає виконання певних заходів, дотримання стандартів і використання спеціальних пристосувань.

А правильно обрана клінінгова компанія є гарантією високої якості послуг, що надаються і запорукою ідеальної чистоти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори