Хімчистка килимів з вивезенням, в чому переваги - Статті. Cleaning Partner

Хімчистка килимів з вивезенням, в чому переваги

Килими є одним з корисних виробів, які використовуються не тільки для створення теплого і комфортного покриття на підлозі, а й допомагають прикрасити дизайн інтер’єру в будь-якому приміщенні. Вони створюють затишок і забезпечують комфорт для людей. Однак, килимові покриття, як і будь-які інші вироби, схильні до різних забруднень.

Хімчистка килимів з вивезенням в Києві

З плином часу, звичайної сухої очистки може бути недостатньо, тому кращим рішенням в такому випадку буде хімчистка килимів з вивезенням в Києві, яка забезпечить якісну очистку вироби.

Мийка килима самостійно в домашніх умовах не може бути повноцінної, так як для цих цілей потрібне спеціальне обладнання і різні засоби для чищення, які призначені для боротьби з подібного роду забрудненнями.

Крім того, габарити більшості килимових покриттів не дозволяють якісно опрацювати виріб в звичайному приміщенні в квартирі або будинку.

Переваги використання хімчистки килимів з вивезенням

Використання професійного чищення виробів даного типу має велике число переваг, завдяки яким така послуга є дуже поширеною і затребуваною.

 • При виконанні хімчистки килимів і килимових виробів вироби обробляються дуже акуратно, для чистки не використовуються агресивні речовини, які можуть завдати їм будь-якої шкоди. Всі застосовувані способи очищення і використовувані засоби підбираються відповідно до типу килима і його станом

 • Хімчистка килимів з вивезенням в Києві дозволяє позбутися від більшості забруднень, в тому числі від складних і застарілих плям, і повернути виробу м’якість і яскравість. Використовувані фахівцями склади призначені для роботи з матеріалами подібного типу і відрізняються високою концентрацією і ефективністю.

 • Повна обробка вироби при пранні килимів з вивезенням включає в себе не тільки видалення забруднень, але і позбавлення від сторонніх запахів. Крім того, засоби для чищення та вплив високих температур дозволяє ретельно продезінфікувати покриття.

 • До складу послуг з прання натуральних килимів з вивезенням входить, як правило, сушка вироби. При цьому, працівники компанії, що надає послуги подібного роду, здійснюють вивезення килима самостійно, що позбавляє клієнта від зайвих турбот і витрат.

Хімчистка килимів з вивезенням - етапи робіт

Хімчистка килимів з вивезенням – етапи робіт

Вся робота по виконанню професійного очищення даного типу виробів від всіляких забруднень, що проводиться в спеціальному цеху, здійснюється в кілька етапів.

 1. Починається процес хімчистки килимів і килимових виробів з обробки поверхні і видалення видимих ​​забруднень з ворсу. Це може бути пил, шерсть тварин, пісок, різні частки і інші елементи, від якісного видалення яких залежить вся робота з миття вироби. Дані забруднення усуваються за допомогою спеціального вибиває обладнання, що дозволяє обробляти навіть надмірно густий і довгий ворс.

 2. На наступному етапі здійснюється ретельний огляд вироби на наявність складних плям. При виявленні таких, виконується їх виведення за допомогою спеціальних засобів. Як правило, роботи на даному етапі здійснюються ручним способом, так як це дозволяє більш точково і ефективно впливати на забруднення.

 3. Далі виконується прання вироби шляхом його замочування і обробки спеціальним обладнанням, яке очищає що залишилися забруднення. У цьому випадку вже використовуються кошти, призначені для делікатного очищення, виведення запахів і додання свіжості килимовому виробу.

 4. Обов’язковим етапом є віджимання килима, призначений для видалення залишків миючих засобів, піни і води. Для цих цілей також передбачено спеціальне обладнання у вигляді центрифуги, яка обертається на великій швидкості з перебувають всередині килимом, подібно роботі пральної машини.

 5. Після виконання основних заходів по хімчистці килимів, виріб відправляється на просушку. У більшості випадків для сушіння в цеху килим рекомендується розташовувати в горизонтальному положенні на виключно рівній поверхні. Це допоможе виключити виникнення складок або заломів, а також інших нерівностей на виробі.

Оброблене виріб упаковується і передається для доставки клієнту, який може відразу використовувати килим.

Як замовити прання килимів з вивезенням в Києві

Для того, щоб замовити хімчистку килимів і м’яких меблів, необхідно залишити заявку на сайті компанії «Клінінг Партнер». При цьому, варто зазначити контактні дані для зворотного зв’язку та адресу, за якою потрібно здійснити вивезення вироби.

Після чого з вами зв’яжуться фахівці для уточнення деталей і узгодження всіх необхідних умов. У зазначений час представники даної компанії здійснять доставку килима від клієнта в цех. Після виконання всіх робіт, замовнику може оплатити надані послуги зручним для нього способом і насолоджуватися чистим і свіжим килимовим покриттям.

При цьому, оплата послуг може бути виконана різними способами, найбільш вподобаний з яких вибирає клієнт залежно від своїх можливостей.

Як замовити прання килимів з вивезенням в Києві

Чому варто співпрацювати з компанією «Клінінг Партнер»

 • Великий досвід роботи з надання послуг подібного роду.

 • Робота в цілодобовому режимі без перерв і вихідних.

 • Оперативне виконання всіх заявок в найкоротші терміни.

 • Використання безпечних хімічних засобів для чищення.

 • Наявність можливості додаткової обробки килимів спеціальними захисними складами.

 • Можливість прання натуральних килимів з вивезенням, а також виробів з більш делікатних тканин.

 • Якісний сервіс і ввічливі працівники.

 • Вигідні ціни на послуги, що надаються, які залежать від ступеня наявних забруднень і складності їх виведення.

Компанія гарантує високу якість очищення від будь-яких складних забруднень і повернення вироби початкового зовнішнього вигляду. Крім того, співпраця з даною компанією повністю позбавляє клієнта від всіх турбот.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори