Хімчистка крісел на дому в Києві

Хімчистка крісел на дому

У кожному інтер’єрі повинна бути м’які меблі, саме вона дозволяє жити і працювати з комфортом. Запорукою довгого і вірного використання меблів правильна її експлуатація і догляд. Яким би добрим не був догляд, з плином часу в меблів можна виявити пил, пісок, шерсть улюблених пухнастих вихованців, плями від напоїв, плями від жиру і інші види забруднень.

Хімчистка крісел на дому в Києві

До того ж в килимах, кріслах, диванах можуть завестися пилові кліщі, які завдають шкоди здоров’ю. Це стосується і вашого улюбленого м’якого крісла, в якому так затишно в погану погоду дивитися улюблений серіал і пити чай. Хімчистка крісел на дому допоможе зберегти улюблений інтер’єрний предмет в своєму первісному вигляді.

Очистити меблі в м’якій оббивці від плям і бруду самостійно вкрай складно, можна зіпсувати виріб, може «поповзти» і поміняти свій колір тканину. На подібну очищення витрачається велика кількість часу і сил.

Чи не кожен житель такого мегаполісу, як Київ може виділити собі вільний час для прибирання, адже краще цей час витратити для своєї сім’ї. Допомогти в очищенні м’яких деталей інтер’єру і ковроліну може послуга – хімчистка меблів і килимових покриттів.

Для довідки: звичайний пилосос, навіть з функцією глибокого очищення і водним фільтром, зможе прибрати лише від 10-ти до 20-ти% забруднень.

Хімчистка крісел на дому в Києві

Що таке хімчистка крісел?

Хімчистка крісел і інших меблів є процедуру глибинної чистки від плям різного типу, бруду, запаху, а також відновлення зовнішнього вигляду тканини вироби.

Хімчистка крісел включає кілька послідовних пунктів:

  1. Суха чистка меблів пилососом спеціального призначення.

  2. Огляд і визначення відповідного засоби для очищення на непомітній ділянці виробу щоб уникнути зміни структури і кольору тканини.

  3. Обробка миючим засобом.

  4. Фінальне видалення забруднень і розчину, що чистить.

Технологія проведення хімчистки

Хімчистка крісел в Києві екстракторним способом найбільш поширена. Екстракторного, інакше вологий, спосіб хімчистки крісел є стандартним способом догляду за м’якими меблями. Даний ефективний спосіб хімічної очистки є ще й безпечним.

Екстракція є чистку із застосуванням гарячої води. За допомогою спецобладнання складу необхідної температури розподіляється по очищенню виробу у вигляді дрібнодисперсних частинок. Хімічний розчин активно взаємодіє з забрудненнями і виштовхує їх. Після певного часу відпрацьований складу видаляється потужним вакуумним пилососом.

Можливі залишки хімічного засобу з забрудненнями видаляються силою екстракторной машини. Після процедури оббивка меблів залишається майже сухий. Якщо після такої потужної обробки на виробі все ще залишилися невеликі забруднення, засаленість, темні доріжки, то вони вручну щіткою обробляються засобом для виведення плям.

Що таке хімчистка крісел?

Виїзна хімчистка

Популярною процедурою серед киян є хімчистка крісел на дому. Хімчистка крісел в Києві у вас вдома економить дорогоцінний ресурс – час, ваші нерви і сили.

Завдяки виїзній хімчистці крісел ви зможете вибрати найбільш підходящі день і час для чищення вироби, розповісти майстру докладно про особливості структури і тканини вироби, вибрати спільно з майстром найбільш прийнятний спосіб очищення і засіб, спостерігати за процесом.

В процесі проведення чистки крісел на дому:

  • ретельно оглядається очищаемого вироби;
  • проводиться сухе чищення;
  • проводиться тестування очищувальних засобів і підбирається оптимальний варіант;
  • обробляються найбільш важкі, старі плями;
  • поверхню виробу обробляється повністю;
  • бруд і очищає засіб видаляються екстракторним пилососом.

Результат хімчистки меблів залежить від причин появи плям, характеру забруднення, терміну давності.

Середній час виконання процесу хімчистки меблів і килимових виробів від 2-х до 4-х годин.

Хімчистка меблів в офісі

Приємно, коли місце твого проживання знаходиться в порядку і чистоті, тоді в повній мірі можна відчути весь затишок свого будинку і відпочити від трудових буднів. Але чистота робочого місця не менш важлива, адже на роботі ми проводимо більшу частину свого часу.

Серед роботодавців Києва популярна послуга – хімчистка офісного крісла. Адже кожен начальник піклується про працездатність свого персоналу, а запорукою доброї працездатності є здоров’я. Часом ми навіть не помічаємо, скільки пилу, бруду і випадкових плям може виявитися на нашому робочому стільці або кріслі.

Якісна хімчистка у вас вдома разом з «Клінінг Партнер»

«Клінінг Партнер» – компанія, що надає клінінгові послуги у вас в будинку і в офісі. Фахівці компанії проводять хімчистку меблів, в тому числі і хімчистку офісного крісла з різним ступенем забруднення. Технологічність і швидкість процесу хімічної чистки полягають у використанні якісних засобів і нового спеціального обладнання.

Хімчистка з «Клінінг Партнер» – краса і свіжість будинку і в офісі.

Співпраця з «Клінінг Партнер» це: якісний сервіс, гарантія на високий рівень виконання роботи, доступні кожному ціни.

Клінінгова компанія виконує, як стандартну хімчистку меблів і килимів, так і особливі замовлення на очищення домашніх та офісних меблів паром, виведення стійких запахів і особливо стійких забруднень, Біочистка. З підвищеною увагою «Клінінг Партнер» відноситься до хімчистці меблів з делікатних тканин.

Принципи компанії – якість виконання своєї роботи, затишок і свіжість в вашому будинку і офісі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори