Прибирання після квартирантів

Прибирання після квартирантів, орендарів

Бізнес здачі житла в оренду досить прибутковий. Але більшості здається, що власник житла отримує тільки “плюшки” і практично не несе витрат. Але чого тільки варта приведення квартири або будинку в житловий стан після орендарів прибирання після квартирантів, яку складно осилити самостійно.

Відмінним рішенням стане залучення послуг фахівців, так як самостійно з таким завданням майже не впоратися.

Київ як центр країни, або чого варто прибирання після квартирантів

Столиця приваблює людей з усіх регіонів, адже тут повно можливостей. І це значить, що власнику об’єкта нерухомості легко здати його в оренду, але складно провести прибирання квартири після квартирантів власними силами.

Чому? Так все просто! Навіть самі добропорядні орендарі:

 • не прибираються так ретельно і часто, як у власному житлі;

 • можуть щось ненароком зламати або пошкодити, оббити кут стіни або залишити подряпаними шпалери в разі, якщо проживали з домашніми улюбленцями;

 • не дбають про вікна, дзеркальних і скляних поверхнях та ін.

Виходить, що після того, як мешканці з’їдуть і перед заселенням нових генеральне прибирання квартири після квартирантів – це необхідність. Все повинно не тільки сяяти, а й бути практичним, надійним і функціональним, і це в рівній мірі відноситься як до справного змішувача у ванній, так і до шафи-купе в передпокої.

Етапи збирання після квартирантів, орендарів, або з чого почати

Генеральне прибирання після орендарів самостійно може затягнутися, а час-то підтискає. І все тому, що роботи – цілий океан і це реально так.

З чого почати? З головного, переходячи до другорядного.

Етапи збирання після квартирантів, орендарів, або з чого почати

І так, після орендарів прибирання після квартирантів – це:

 • збір сміття по всіх кутках і злачних місцях. Чужі шкарпетки під ліжком теж вважаються;

 • упаковка всього в сміттєві мішки і винос в контейнери. Складувати все за дверима на балконі, як це робили квартиранти, не потрібно;

 • прибирання спальних місць з наступним пранням білизни та іншого текстилю. Іноді доводиться прати навіть Дивандеки і все покривала;

 • чищення м’яких меблів з використанням мокрої щітки, ганчірки і пилососа. Пилу не повинно залишитися;

 • окрему увагу на кухню і ванну кімнату. Вони вимагають особливої ​​педантичності і ретельності, адже є найбільш відвідуваними, і в підсумку, забрудненими. Потрібно отдраить не тільки ванну і унітаз, змішувач і полотенцесушитель, але і техніку, і поверхні з кахлю. Потрібно бачити власне відображення чітко, а не через пил, кіптява і бруд;

 • завершити всі миттям підлог. Для цього теж потрібно попрацювати в залежності від покриття.

Чи можна на цьому етапі вважати прибирання після квартирантів в Києві закінченою? Напевно, якщо провітрити квартиру, випрасувати текстиль і повісити чисті штори. Але насправді все не виглядає так радо, адже такий захід може зайняти жоден день.

Є органічне рішення – найняти фахівців. Вони приведуть квартиру з 2, 4, 5 кімнат в порядок за 1 день – і назавтра нові постояльці зможуть в’їхати, при цьому прибирання після квартирантів не покажеться такою вже складною задачею!

Допомога клінінгової компанії, або як все відбувається

Довірити прибирання після квартирантів в Києві легше і простіше тим, хто пропонує послугу на місцевому ринку. Компанію “Клінінг Партнер” можна віднести до цього “монстрам”, що займає свою нішу в цій галузі давно і гарантує результат.

Прибирання після орендарів

Хоч після орендарів прибирання після квартирантів не змусить чекати, якийсь б не захаращеною не була квартира. Майстри впораються з найскладнішим завданням, тому що в їх арсеналі:

 1. Досвід і навички.

 2. Розуміння проблеми і різні можливості для її вирішення.

 3. Потужна матеріальна база.

 4. Швидкість і гарантований результат.

 5. Цікаві “плюшки” для постійних клієнтів.

Індивідуальний підхід до кожної поставленої задачі – ось на що звертають увагу тут. Адже прибирання після квартирантів квартири може бути генеральною з елементами ремонту (підклеїти шпалери або прибити плінтус), а може бути вологою в разі, якщо власнику квартири попалися ідеальні мешканці.

Коротко про важливе, або особливості збирання

При цьому при збиранні після оренди квартири важливі не тільки вміння і досвід, а й професійні чистячі і миючі засоби. Майстри мають в своєму розпорядженні повний арсенал необхідного, що дозволяє легше і простіше справлятися з поставленим завданням.

Особливості прибирання після квартирантів. Статті

Наприклад, для очищення мікрохвильової печі, плити і каструль фахівці використовують кошти, які видаляють жир, накип за кілька хвилин без пошкоджень. Також миючі пасти та спреї використовують для натирання поверхонь зі скла або дзеркал. Тобто зі звичайним засобом навряд чи можна також успішно впорається.

Команда клинеров прибуває додому у всеозброєнні, тобто з рукавичками, мочалками, вологими і сухими серветками, натирачем і навіть миючими пилососами, якщо потрібно. А це говорить про те, що все буде сяяти чистотою через кілька годин.

А ще варто відзначити, що прибирання після оренди квартир професіоналами збереже час, гроші і нерви. У ці години можна зайнятися чимось більш приємним або прибутковим знаючи, що житло буде точно готове до здачі сьогодні!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори