Засоби для прибирання після ремонту - Клінінг Партнер. статті

Засоби для прибирання після ремонту

Найменша будівельна пил, залишки оздоблювальних матеріалів, відбитки рук на різних поверхнях, брудні вікна і численні сліди від взуття робочих здатні надовго затьмарити враження від свіжого ремонту. Самостійно усунути подібні наслідки складно.

Найкраще довірити прибирання квартири після ремонту або будівництва професіоналам. Використовуючи необхідний інвентар, спеціальні технічні пристосування і засоби для прибирання після ремонту, майстри швидко наведуть порядок і змусять сяяти навіть саму забруднену поверхню.

Як підбираються засоби для прибирання після ремонту квартири

Щоб максимально швидко і якісно ліквідувати наслідки ремонту, фахівці ретельно аналізують ситуацію в приміщеннях ситуацію, виконуючи наступний алгоритм дій:

 • проводять огляд всіх кімнат і відзначають, які присутні види забруднень і на яких поверхнях;

 • складають список засобів, які можуть знадобитися для прибирання;

 • вивчають інструкції, щоб зрозуміти, чи підходить обраний засіб для тієї чи іншої поверхні.

Дуже важливо враховувати той факт, що кошти для прибирання після ремонту не повинні чинити негативний вплив на зовнішніх поверхнях. Рекомендується попередньо протестувати їх на непомітною частини меблів або оздоблювальних покриттях.

Крім того, засіб має бути безпечним не тільки для меблів, але і для людини. Вивчивши інструкцію, можна зрозуміти, наскільки обрана хімія здатна впоратися з покладеними на неї завданнями.

Як підбираються засоби для прибирання після ремонту квартири - Статті. Клінінг Партнер

Чим краще відмити квартиру після ремонту

Якщо порівнювати професійні засоби для прибирання після ремонту квартири зі звичайною для чищення хімією, то зміст їдких елементів в них багато разів вище. Всі представлені в продажу види продукції умовно можна поділити на три основні категорії:

 1. нейтральні;

 2. кислотні;

 3. щолочны

Якщо ви не знаєте, чим краще відмити квартиру після ремонту, то рекомендується звернути увагу на PH, який може мати значення в діапазоні від 0 до 14. Розшифровується цей параметр наступним чином: від 0 до 5,5 кислоти, від 5,5 до 8 ,% нейтральні речовини, а від 8,5 до 14 йде щолочь.

Чем выше значение этого параметра, тем эффективнее средства для уборки после ремонта будут устранять загрязнения.

Кислотні засоби досить легко справляються з забрудненнями, які мають мінеральну природу. Наприклад, це може бути накип, іржа, кальцієві або вапняні відкладення. Продукти в своєму складі можуть містити як одну, так і відразу декілька кислот. Але важливо пам’ятати про те, що кислотні розчини абсолютно не підходять для очищення мармурових покриттів.

ПАВ позначає, що кошти для прибирання квартири після ремонту можуть використовуватися для усунення комбінованих забруднень. Якщо до складу рідини входять інгібітори, то вона здатна запобігти виникненню корозії.

Засоби, у яких PH знаходиться в межах від 0 до 2, легко впораються з іржею або важкими мінеральними відкладами (наприклад, цементом), які з’явилися на кислотостойких поверхнях.

Для видалення іржі, вапняних відкладень, залишків сухих будівельних сумішей з хромованих поверхонь знадобиться хімія з PH від 2 до 5. Подібні засоби підійдуть для очищення кераміки, фаянсу, порцеляни, цегляної кладки, облицювальної плитки.

Що стосується сантехнічних блоків, то для усунення в’їдаються плям з їх поверхні слід використовувати засоби, до складу яких входить щавлева кислота.

Якщо забруднення не дуже сильне, то можна вибрати більш легке засіб для очищення емальованих, фаянсових, керамічних і кахельних поверхонь, в складі якого присутній ортофосфорна кислота.

Найчастіше боротися доводиться не тільки з плямами, а й з неприємними запахами. В цьому випадку треба використовувати антибактеріальні розчини з ароматичними добавками.

Секрети прибирання після ремонту

Щоб зрозуміти, який товар краще придбати, варто все засоби для прибирання після ремонту поділити на кілька груп: побутові і професійні.

Хімія для професійного використання реалізується в контейнерах об’ємом 5 літрів, а для побутового застосування – по 500 – 1000 мл. У тому випадку, якщо в складі товару присутній тільки одне активна речовина, то його можна використовувати для усунення конкретних видів забруднень.

Засоби для прибирання після ремонту, до складу яких входять декілька активних речовин, є універсальними і підходять для видалення широкого спектра плям на різних поверхнях.

Але це далеко не всі секрети збирання після ремонту, які враховують професіонали. Деякі товари, представлені в продажу, можна використовувати в чистому вигляді. Є група засобів, які слід розбавляти водою в залежності від ступеня забруднення. Розчин готується в суворій відповідності з інструкцією.

Секрети прибирання після ремонту. Засоби для прибирання після ремонту

Тонкощі прибирання після ремонту

Якісне прибирання після ремонту – досить складний і відповідальний процес. Щоб цей етап не затягнувся на кілька днів, слід враховувати деякі тонкощі прибирання після ремонту:

 • Не треба намагатися виконати всю роботу самостійно. Найкраще довірити цю задачу професіоналам. Вони впораються з роботою набагато швидше, при цьому не зашкодять меблі та оздоблювальні матеріали.

 • Купувати чистячі препарати найкраще після складання попереднього плану. Не вибирайте дешеві і неперевірені аналоги. Купуйте засоби, які дійсно працюють.

 • Обов’язково зверніть увагу на те, для якої поверхні можна застосовувати обрану хімію. Якщо використовувати очищувач не за призначенням, то можна зіпсувати оздоблювальні матеріали або меблі.

 • Процес збирання слід починати з очищення високих поверхонь (наприклад, шаф).

 • Дзеркала і скла повинні очищатися в останню чергу.

Якщо скористатися послугами компанії «Клінінг Партнер», то власникам квартир залишиться тільки оцінити результат.

Для виконання роботи фахівці використовують виключно професійну сертифіковану хімію, яка абсолютно безпечна для здоров’я людей. Прибирання виконується протягом одного дня. І все, що залишиться мешканцям – в’їхати в відремонтовану і чисту квартиру.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори