Уборка квартиры пароочистителем - Клининговая компания "Клининг Партнер"

Прибирання квартири пароочищувачем

Чистота робить розум свіжим, а побут – добре організованим. Для наведення порядку і створення сприятливого мікроклімату в квартирі компанія «Клінінг Партнер» рекомендує мінімум 1-2 рази в рік замовляти таку послугу, як прибирання квартири пароочищувачем.

Багато жителів Києва і Київської області через брак часу фізично не можуть витрачати на домашні турботи багато часу і сил. Підтримувати чистоту в квартирі допомагають багатофункціональні пароочищувачі і професіонали, які вміють правильно з ними працювати.

Прибирання квартири пароочищувачем

Перший плюс очевидний – немає необхідності купувати той самий прилад, який відмиває все навколо гарячою парою. Хороший пароочиститель для клінінг коштує чимало.

Дешеві ж моделі забирають чимало старанності і нервів. Воно вам треба? Клінери прийдуть зі своїм обладнанням, якісним і перевіреним. Залишиться тільки по достоїнству оцінити ефективність прибирання.

Прибирання квартири пароочищувачем - Клінінг Партнер. фото

Переваги пароочисника для клінінгу

 1. Знезаражує поверхні. Високотемпературний пар під тиском під час збирання вбиває навіть самі живучі види мікробів і бактерій. Прилад не дарма застосовували для дезінфекції підлоги в медустановах. Він також ефективно бореться з пліснявими грибами, личинками молі і глистів.

 2. Підвищує якість повітря в квартирі. Розподіляючись потоком по кімнаті, мікрокраплі пара обтяжують частинки пилу і шерсті домашніх тварин. Ті осідають і перестають породжувати алергічні реакції. Чисте і зволожене повітря покращує самопочуття.

 3. Видаляє бруд у важкодоступних, маленьких щілинах. Пар проникає в самі вузькі місця і очищає, дезінфікує їх. Все, що не можна дістати ганчіркою, легко відмиється: шви на кухонному фартусі, секції радіатора, ущільнювач на дверцятах холодильника, плінтуси.

 4. Справляється без хімічних засобів. Для пароочисника не потрібні спеціальні миючі засоби, він цілком добре працює без них. Так що хімією дихати не доведеться, і чекати вивітрювання шкідливих парів після збирання, як при дезінфекції від кліщів, не потрібно.

 5. Чи не шкодить алергікам в будинку. Прибирання будинку пароочищувачем примітна гіпоалергенними властивостями. Вона рекомендована і корисна тим, у кого екзогенна бронхіальна астма, непереносимість пилку, вовни або пилу. В очищених кімнатах легше дихається.

 6. Підходить для ароматизації. Разом з водою в бачок парового приладу можна додати трохи ефірного масла (тільки якісного). Під час прибирання простір буде наповнюватися не лише цілющою вологою і чистотою, а й стійким приємним запахом.

Труднощі прибирання квартири пароочищувачем

Самостійне прибирання будинку пароочищувачем не так проста, як здається. Так, прилад багатофункціональний і зручний у використанні, але важливо знати нюанси. Щоб з його допомогою домогтися максимальної чистоти і гігієнічності, доведеться витратити приблизно в півтора разу більше часу, ніж на прибирання пилососом.

Труднощі прибирання квартири пароочищувачем - Клінінг Партнер. Корисні поради

Враховують і такі моменти:

 • при необережному поводженні з пристроєм можна отримати опік паром;

 • в залежності від поверхні, що очищається підбирають різні насадки;

 • у прибиранні є винятки – важливо знати, що не можна чистити пароочищувачем;

 • після парового помічника потрібно увібрати бруд ганчіркою.

Якщо паровий прилад обраний неправильно і «кульгає» за якістю, прибирання перетворюється в трату нервів. Пар слабо нагрівається, маленький натиск струменя, швидке відключення пристрою – ці та інші проблеми роблять процедуру, м’яко кажучи, малоприємною. Професійні апарати, за умови правильного поводження, позбавлені подібних недоліків.

Комплексний підхід до збирання

Компанія «Клінінг Партнер» пропонує не просто прибирання самого приміщення, а й ретельний догляд за поверхнями, покриттями. Потужний і функціональний пароочиститель для меблів – це справжня знахідка.

Він вбиває невидимі неозброєним оком пилові кліщі, які «зачаїлися» в оббивці дивана, подушках, матраці і м’яких іграшках. З ними не впоратися звичайною ганчіркою.

Дуже часто пароочиститель допомагає позбутися від застарілих плям на дивані. Під впливом пари в’їдаються бруд розмокає і легше відходить від оббивної тканини. Професійний апарат здатний очищати на глибині до 10 см. Така хімчистка м’яких меблів ефективна проти жиру, неприємних запахів, паразитів.

Прибирання квартири пароочищувачем - визначаємо фронт робіт

Прибирання квартири пароочищувачем – визначаємо фронт робіт

«Клінінг Партнер» якісно вирішує будь-які поставлені завдання. При цьому прибирання квартири пароочищувачем актуальна на багатьох ділянках, в числі яких:

 • ванна кімната;

 • підлога;

 • вікна;

 • двері;

 • дзеркала;

 • кахель;

 • радіатори;

 • жалюзі;

 • витяжка;

 • плита;

 • духова шафа;

 • кухонний гарнітур;

 • холодильник;

 • м’які меблі.

Піддаються обробці навіть місця, до яких зазвичай не доходять руки у господинь – шви між плитками, стики стільниць, вентиляційні решітки. Сильні забруднення, наприклад, на сантехніці, обробляють струменем пара, а потім ретельно труть насадкою-щіткою. Для видалення вапняного нальоту попередньо наносять спеціальні засоби.

Є поверхні, на які заборонено впливати гарячою парою. Наприклад, при такій технології збирання може постраждати паркет. Клінери знають, що не можна чистити пароочищувачем і не допускають помилок у своїй роботі. Ви довіряєте своє майно професіоналам.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори