Як позбутися від пилу в квартирі назавжди

Як позбутися від пилу в квартирі

Пил є досить серйозною проблемою для кожної господині, яка прагне утримувати свій будинок в чистоті і підтримувати порядок. Як би ретельно не проводилася прибирання, через деякий час пил знову займе своє місце практично на всіх поверхнях в приміщенні. Тому все частіше виникає питання як позбутися від пилу в квартирі і звести до мінімуму процес щоденного протирання поверхні.

Як позбутися від пилу в квартирі назавжди

Щоб розібратися в цьому питанні необхідно зрозуміти, що таке пил, з чого вона складається і звідки береться пил в квартирі, а також вивчити популярні та доступні способи боротьби з цією напастю.

Звичайно, позбавитися від неї назовсім не вийде, але значно скоротити періодичність прибирань цілком можливо. Це дозволить кожній господині заощадити сили і час і витратити їх на більш важливі справи.

Що таке пил і причини пилу в квартирі

Пил являє собою скупчення різних частинок органічного або мінерального походження. У складі пилу можуть бути більші частки, які видимі для людини і є джерелом роздратування для господинь, що направляють всі сили на очищення поверхонь.

Однак, більш істотну шкоду наносять дрібні частинки, які не доступні людському оку і витають в повітрі, оточуючи кожного і роблячи негативний вплив на здоров’я організму.

Як позбутися від пилу в квартирі - статті

Причиною пилу в квартирі є потрапляння в повітря частинок і речовин, які накопичуються і осідають на всіх відкритих і закритих поверхнях.

  • В першу чергу, це частинки шкіри людини, які відмирають і потрапляють на всі навколишні предмети.

  • Наявність органічних речовин у складі пилу призводить до появи пилових кліщів, які живляться ними. При цьому всі відходи життєдіяльності цих організмів також стають компонентом пилу.

  • Шерсть тварин також є малоприємним елементом, що входить до складу пилу. Крім того, частинки шерсті можуть містити певну секрецію, яка в більшості випадків стає причиною алергії.

  • Також пилок різноманітних рослин може потрапляти в приміщення і призводити до утворення на поверхнях пилового шару.

Всі ці частинки і елементи утворюються постійно в процесі життєдіяльності людей. Тому питання чому в квартирі багато пилу є найбільш актуальним.

І навіть при регулярних прибираннях, повністю запобігти утворенню пилу неможливо. Однак, можна значно скоротити її кількість, а отже і час на приведення житла в порядок.

Як позбутись від пилу в квартирі

Повністю виключити з життя все джерела, які призводять до утворення і накопичення пилу, неможливо. Але існують певні правила при виконанні прибирання, які допоможуть відповісти як побороти пил в квартирі.

  1. Найголовнішим для отримання більш якісного результату є проведення очищення поверхонь в певному напрямку. Обов’язково завжди починати з предметів, які розташовані вище за все, після чого поступово спускатися вниз. Таким чином виключається можливість осідання пилу на вже оброблені поверхні.

  2. Всі килимові покриття, килими і доріжки є джерелом пилу, яку вони викидають в повітря, коли по ним ходять люди або тварини. Тому необхідно в обов’язковому порядку хоча б раз на тиждень пилососити і вибивати дані предмети інтер’єру.

  3. Те ж стосується і інших техстільних елементів. Адже різні штори, м’які меблі, декоративні подушки також є причиною того, чому в квартирі багато пилу. Для очищення меблі можна пилососити або вибивати за допомогою вологої ганчірки, фіранки слід регулярно прати.

  4. Для полегшення процесу збирання варто перевірити всі більш дрібні предмети в шафах, які можуть стати причиною того, звідки береться пил в закритому приміщенні і по можливості їх прибрати. Це істотно скоротить час збирання, так як залишиться обробити тільки відкриті великі поверхні.

Як позбутися від пилу за допомогою різних засобів

Пил, як правило, в найбільшій кількості накопичується в тих місцях, які є важкодоступними. Тому відповідаючи на питання як позбутися від пилу в квартирі, слід особливу увагу приділяти подібних місць і хоча б іноді до них добиратися.

Для самостійної прибирання квартири використовуються найрізноманітніші пристосування і засоби для чищення. Найбільш часто господині справляються з пилом з допомогою звичайної вологої ганчірки, так як вона здатна увібрати в себе всі забруднення, запобігаючи їх попаданню в навколишнє повітря.

Як позбутися від пилу за допомогою різних засобів - статті

При цьому найкращим варіантом буде використання таких матеріалів, як мікрофібра або бавовна. Також варто уникати надмірного зволоження тканини, щоб це не призвело до утворення бруду і розлучень.

Варто мати на увазі, що використання віників і мітел для прибирання подібного роду вкрай не рекомендується, так як вони тільки піднімають пил в повітря, а не видаляють її. Це призводить до повторного осідання пилу на вже оброблені поверхні і зводять всіх зусиль від прибирання нанівець.

Як побороти пил в квартирі просто і швидко

Звичайно зараз існує безліч пристосувань і засобів, спрямованих на полегшення життя господаркам. Однак, все це вимагає великих затрат часу і багато сил, чого часом буває вкрай недостатньо.

Тому вирішуючи питання як боротися з пилом в квартирі, варто звернути увагу на можливість скористатися допомогою фахівців у цій галузі. Фахівці компанії «Клінінг Партнер» виконають якісне генеральне прибирання квартири в максимально короткі терміни і за оптимальною вартістю. Використання спеціальних пристосувань допоможе створити в приміщенні ідеальний порядок.

Крім того, працівники компанії роблять обробку поверхонь певними складами, які допоможуть запобігти швидке накопичення пилу.

На сайті «Клінінг Партнер» представлений величезний асортимент найкорисніших і затребуваних послуг, замовити які можна залишивши заявку або зателефонувавши по телефону.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори