Як прибрати свою кімнату поетапно. Статті

Як прибрати свою кімнату

Прибирання в кімнаті – процес нескладний, але іноді виснажливий, особливо якщо регулярно йому приділялося мало часу. Добре, якщо людина організований і звиклий до порядку. Він ніколи не допустить товстого шару пилу на меблях і покладів непотрібних речей в кутку. Але таких людей небагато. Більшість приходить в жах, коли постає питання: як прибрати свою кімнату?

Лякає не сам процес, а то, що це нудна рутинна робота, яка займе багато часу, який можна було б витратити на більш приємні речі: пікнік, прогулянку або посиденьки з друзями.

Рішення проблеми є – замовлення професійного прибирання квартири в клінінгової компанії, фахівці якої приведуть кімнату в порядок з мінімальними витратами часу і сил, а замовнику залишиться прийняти роботу і насолоджуватися чистотою.

Як прибрати свою кімнату поетапно. статті

Як прибрати свою кімнату поетапно

Шафи, комоди, серванти

Як правильно прибирати в кімнаті? Навести в кімнаті порядок можна дотримуючись певного плану дій. Робота за планом буде більш швидкою і ефективною. Перш ніж приступати до вологого прибирання і зняття пилу, потрібно провести підготовчу роботу.

Спочатку треба навести порядок в шафах, ящиках письмового столу, комода, стелажах і т. Д. Важливо почати з них, оскільки в місцях, де складуються речі, завжди багато пилу. На полицях багато хто не наводять лад роками, тому вони стають складом запорошених речей, а, можливо, і мікробів. Одяг в ящиках і на полицях, особливо якщо її надягають рідко, набуває затхлий запах і потребує провітрюванні.

Речі з усіх полиць потрібно витягнути назовні, протерти важливою ганчіркою кожну полку, і дати їй висохнути. Поки шафа і комод будуть провітрюватися, необхідно навести порядок в самих речах. Наприклад, скласти нижню білизну в один ящик, шкарпетки і колготки в інший, топи – в третій.

Серед речей, напевно, є такі, що не надягали роками, але викинути їх шкода, тому що з ними пов’язані позитивні спогади, вони дорогі як пам’ять. Їм потрібно виділити окремий ящик, і, бажано, найдальший, тому що користуватися їм доведеться рідко.

Як прибрати свою кімнату, якщо здається, що розібратися в купі речей неможливо?

Потрібно правильно розкласти одяг у міру її затребуваності:

  • по сезону;
  • по виду (спідниці, сукні, блузки, брюки);
  • за кольором;
  • по призначенню (для роботи, для вечірок, пляжу).

Блуза не вішалці не повинні висіти поруч з вечірніми сукнями, а топи з шубами. Якщо за вікном літо, все куртки, пальто, плащі повинні висіти в одному місці, найдальшому, так як найближчим часом вони не знадобляться. Ближче повинна знаходитися одяг, найбільш актуальна в цей час року.

Але як забиратися в кімнаті, якщо речей багато, а місця для них мало? Іноді ящики з працею ховаються, а речі в них набиті, як шпроти в банці. Знайти в такому хаосі потрібний предмет неможливо, а подібні умови зберігання негативно позначаються на зовнішньому вигляді одягу.

Необхідна перезавантаження гардероба. Потрібно переглянути кожну річ, вирішити, яку залишити, а яку викинути. 10% одягу, що зберігається в шафі, людина не надягає з різних причин.

Наприклад, на футболці для сну величезна пляма від вина, а блискавка на колись улюбленій спідниці вже 5 років не застібається. Викинути ці речі рука не піднімається, але через них в ящик поміщаються шорти і футболки з повсякденного носіння.

Не бійтеся розлучатися з улюбленими речами! Вам вони вже не знадобляться, а кому-то можуть принести користь. Їх можна роздати друзям або віднести до притулку для бездомних тварин.

Закінчивши з вмістом шафи, ви чітко будете розуміти, де знаходиться потрібна одяг та аксесуари, все ящики будуть вільно закриватися, а проблем з пошуком не виникне.

Відкриті поверхні

Речей на столах, відкритих стелажах, тумбочках має бути мінімум. На них постійно осідає пил, а це – привід часто робити прибирання. Як забратися в кімнаті швидко? Потрібно залишити на поверхнях мінімум речей. Це повинні бути найнеобхідніші предмети, якими ви користуєтеся щодня.

Якщо це статуетки, сувеніри, м’які іграшки, на які приємно дивитися, зведіть їх кількість до мінімуму, залишивши найбільші, з яких пил прибирати легше. Чим менше в квартирі пилу, тим легше дихати, а це важливо для здоров’я, особливо якщо в будинку є діти.

Три складові прибирання

Тільки після того як наведено лад в шафах і на поверхнях, можна приступати до наступних етапів збирання:

  1. Зняття пилу.
  2. Робота з пилососом.
  3. Вологе прибирання.

Як прибрати свою кімнату за 5 хвилин? - Поради від Клінінг Партнер

Як прибрати свою кімнату за 5 хвилин?

Потрібно почати з зняття пилу вологою ганчіркою, рухаючись зверху вниз. Спочатку очищається люстра, поверхні шафи, комода, тумбочок, стола, дзеркал, настільних ламп. Потім протирають спецзасобами дерев’яні поверхні, що допомагає зберегти їх презентабельний вигляд.

Після цього за допомогою пилососа забирається основна бруд з поверхні підлоги, килимових покриттів, м’яких меблів. Тут також варто дотримуватися принципу “зверху вниз”, спочатку очистити дивани та крісла, потім килими. Не варто уникати важкодоступних місць, наприклад, під ліжком або шафою. Там пилу і сміття накопичується багато, особливо якщо в будинку є вихованці.

Як прибрати свою кімнату на заключному етапі збирання?

Необхідно зняти залишки забруднень за допомогою вологої ганчірки. Робити це потрібно мінімум два рази. Перший покликаний очистити поверхню підлоги від залишків пилу, вовни, дрібного сміття, другий – закріпити результат, начисто вимивши підлогу.

Це приблизний план того, як швидко прибрати кімнату своїми силами. Але іноді на прибирання немає сил і часу, а іноді просто не хочеться цим займатися. У цьому випадку на допомогу прийдуть професіонали, які на ділі покажуть, як забратися в кімнаті за 5 хвилин!

Фахівці «Клінінг Партнер», що працюють по Києву і області, здатні швидко і якісно виконати будь-яку роботу, пов’язану зі збиранням приміщень. У їх розпорядженні професійні чистячі і миючі засоби, техніка, методологія, які в сукупності з великим досвідом роботи, гарантують ефективність та результат.

Фахівці можуть зробити хімчистку килима, м’яких меблів, вивести плями з лінолеуму і мн. ін.

Економте свій час, користуючись послугами професіоналів!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори