Як швидко зробити прибирання в квартирі - Поради.

Як швидко зробити прибирання в квартирі

Акуратно прибрана квартира або приватний будинок – вже давно не тільки запорука здоров’я домочадців. Це ще й можливість швидко знайти будь-яку річ на своєму місці, і чудовий настрій кожного. Як швидко зробити прибирання в квартирі, щоб і все сяяло чистотою, і тимчасові втрати були мінімальні? Чітко, грамотно і згідно з планом із залученням фахівців.

Як швидко зробити прибирання в квартирі або прибирання за 60 хвилин

Якщо будинок великий або квартира повністю оформлена, до того ж в ній проживає 4-6 чоловік, навести порядок складно, але можливо. Головне – підійти до генерального прибирання за 60 хвилин скрупульозно і педантично, грамотно її спланувавши.

Перед тим, як швидко зробити прибирання в квартирі / будинку, варто розташувати кімнати / приміщення у міру їх захаращеності. Також потрібно відзначити максимальне і мінімальний час, який знадобиться для наведення порядку в:

 • передпокої / камінної;

 • спальних кімнатах;

 • бібліотеці / робочому кабінеті;

 • кухні / санвузлі;

 • коридорі / території вхідних дверей приватного будинку.

Визначивши приблизне час збирання кожної кімнати, варто виробити план дій. Приблизно він буде однаковий для кожної кімнати, але може варіюватися від складності та обсягу робіт.

Як швидко зробити прибирання в квартирі - Статті. Клінінгові послуги від Клінінг Партнер

Чистота в кожній кімнаті, або з чого варто почати

Як швидко зробити прибирання? Тільки визначившись з планом і знаючи, з чого почати. Зазвичай буває так, що зайшовши в кімнату, її власник хапається за все відразу і в підсумку нічого не встигає зробити за зазначений час.

Варто підійти до процесу як швидко зробити прибирання в квартирі педантично і почати з:

 • розбору невеликих територій, наприклад, в кухні це може бути робоча зона, обідня територія, побутова техніка, в спальні – шафа / комод, заміна постільної і тд;

 • збору сміття і непотрібного мотлоху в пакети, які підготовлені для збирання. Не потрібно шкодувати старі папери / речі тощо, що вже давним-давно не користувалися. Чистота – це вільний простір і легкість дихання;

 • вологого прибирання за допомогою професійних миючих засобів.

Є, звичайно, і ще один важливий пункт: чи не захаращувати житловий простір, тобто забиратися систематично, так само як і викидати сміття і непотріб. Тільки так можна підтримувати якщо не кришталеву, то сяючу чистоту.

Ефективна прибирання у великому будинку: з чого почати і чим закінчити

Оперативно і результативно провести швидку прибирання у великому будинку або квартирі цілком реально. Варто почати з плану робіт і чітко йому следовать.Больше всього часу займе кухня, тому з неї можна і почати.

Як швидко прибрати кухню. Фото, статті

Як швидко прибрати кухню, або як це роблять професіонали

Кухня – та “тепла” зона в будинку або квартирі, на якій домочадці проводять найбільше часу. Тут не тільки трапезують або обговорюють справи сім’ї та новини, а й працюють, поставивши ноутбук на кухонний стіл. Саме тому прибирання кухні – справа тонка, яке необхідно почати з:

 1. Миття посуду. Посуд треба вимити всю, діставши непотрібне з холодильника, шаф, газової духовки і після сушки розставивши все на свої місця.

 2. Ревізії холодильника.

 3. Прибирання кухонної побутової техніки.

 4. Чистки кахлю, а також кухонного фартуха.

 5. Вологого прибирання, в яку входить і миття вікон, стінових / стельових поверхонь якщо дозволяють матеріали.

Те, що здавалося складно – насправді просто!

Як швидко прибрати санвузол. статті

Чистота в ванній, або як швидко прибрати санвузол

езалежно від того, поєднана чи ванна кімната з санвузлом чи ні, прибирання варто почати з унітазу. Скориставшись ефективним миючим засобом, унітаз потрібно залити їм і залишити на 10-15 хвилин. Так само варто вчинити і з ванною / душовою кабіною, і з раковиною.

Це час можна приділити:

 • наведення порядку в комоді з рушниками і пастельним білизною;

 • мийці пральної машинки / сушарки, ін техніки;

 • начістке до блиску змішувачів, шланг, труб і тд.

І часом не буде упущено, і прибирання займе всього кілька хвилин.

Кімнати полегше, або де приблизно все однаково в прибиранні

Залишається прибрати спальні, дитячу і робочий кабінет або зону. У перших кімнатах почати потрібно з шаф, дитячих іграшок, тумбочок, у другій – з прибирання письмового столу, етажерки, стелажі або книжкової шафи.

Тільки після того, як всі речі будуть на своїх місцях, можна переходити до очищення меблів, а також підлогових покриттів. Все завершить вологе прибирання.

Залишається тільки зрозуміти, як швидко прибрати передпокій або коридор. Ця зона в будинку / квартирі універсальна і функціональна, тому тут розташовані і меблі, і речі (предмети верхнього одягу, взуття), зона для відпочинку і тд.

Як швидко прибрати квартиру-план робіт з прибирання вітальні

Почати варто з чіткого плану робіт з прибирання вітальні, який буде включати:

 1. Розміщення речей по місцях.

 2. Збирання / чистку предметів меблів, дверних прорізів і дверей, арок.

 3. Чистку килима або паласу, ін підлогового покриття.

 4. Миття декоративних елементів і предметів інтер’єру.

 5. Вологе прибирання.

Одним словом, для генерального прибирання потрібно мінімум вільного часу, максимум бажання, чіткий і злагоджений план дій, професійні миючі засоби. Але є оптимальне рішення, яке дозволить займатися власними справами – це залучення до прибирання фахівців.

Майстри клінінгової компанії “Клінінг Партнер” здійснять генеральне прибирання квартири (будь-якої тривалості і складності!) Як по місту Києву, так і області. Досить призначити конкретний день і годину – і займатися улюбленими справами, а “брудну” роботу залишити тим, хто з нею впорається краще!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори