Коли власне житло – квартира або будинок – виблискують чистотою, раді всі домочадці. І тільки господиня знає, скільки часу і сил це займає. Але навіть у самій всезнаючої власниці житла може виникнути питання про те, як часто потрібно робити прибирання квартири, наприклад. Чи готові відкрити секрети майстра компанії “Клінінг-Партнер”, так само як і допомогти в прибиранні власноруч!
Як часто потрібно робити прибирання квартири
Що таке генеральне прибирання квартир знають всі. Але її ніхто не буде робити кожен день і тиждень, адже класична генеральне прибирання – справа тонка. Вона має на увазі чистку всіх і вся, починаючи від корінців книжок на полиці і закінчуючи мікрохвильовою піччю на кухні. Ще можна додати прання, зняття павутини, чистку килимів і десяток інших речей.
Скільки і яких прибирань потрібно для створення чистоти?
Тому варто розділити прибирання за ступенем складності і необхідності. Така класифікація сама по собі “розповість” про те, як часто потрібно проводити одну і не забути про іншу.
Блиск, лиск, чистота в квартирі можливі при:
щоденного прибирання. Вона має на увазі час для того, щоб розкласти розкидані речі по місцях, перемити посуд, приділити увагу дрібницям;
щотижневої прибирання, до якої увійде прання-прасування, робота з пилососом, вологе прибирання;
щомісячної, яка у деяких цілком може бути генеральною. Все залежить від звичок членів сім’ї, їх кількості і роду діяльності.
Важливо! На питання про те, як часто потрібно робити прибирання квартири, майстри компанії не зможуть відповісти однозначно, тут все індивідуально. Якщо в квартирі велика родина з дітьми і домашніми вихованцями – протерти підлоги від пилу не буде зайвим в кінці кожного дня. У разі, якщо людина живе один в квартирі-студії – 1 разу на 7 днів буде достатньо.
Прибирання можлива неможлива, або що необхідно
Іноді здається, що генеральне прибирання або щоденна – завдання просте. Але варто вникнути в суть проблеми і вона вже не здасться такою.
Причина проста і це не тільки досвід / навички / вміння в наведенні чистоти, але і пристосування / матеріали, засоби для чищення. Звичайно, цілком можливо все перемогти з мокрою ганчіркою і віником в руках, але грунтовно підготувавшись, можна добитися ідеального результату.
Для прибирання будь-якого формату і обсягу можуть знадобитися:
миючі серветки всіх типів і розмірів. З одними легко позбутися від пилу на поліровці, з іншими – від більш солідних забруднень;
пилосос з класичними насадками – турбо-щіткою для плитки / килима, щілинний насадкою і щіткою для м’яких меблів. Їх різноманіття допоможе впорається із забрудненнями диванів / крісел / килимів і навіть матраців, не кажучи про підлогах;
швабра. Виробники пропонують моделі з ручним / автоматичним віджиманням і тд. Відмінне рішення – швабра-натирач, за допомогою якої можна і шпалери від пилу протерти, і дістати до самих важкодоступних місць без зусиль;
миючі засоби. Як показує практика, і генеральна, і щоденне прибирання квартири вимагають спеціальних засобів для миття кахлю / плитки, ванни / унітазу, печі та посуду, пр. Добре рішення – довіру до професійної продукції, яка точно виконає свою функцію;
оптимізм / наполегливість і бажання отримати відмінний результат. І можна приступати!
Для того, щоб процес не обтяжував і давався легко, досить “накидати” графік прибирань і строго його дотримуватися. В цьому випадку робіт не навалюватися одна на іншу як сніжний ком. Це дасть можливість впорається з найскладнішим завданням оперативно і якісно!
Але якщо все-таки з кількох причин ви розумієте, що генеральне прибирання – це абсолютно не ваше, залишається запросити досвідчених майстрів. Вони проведуть генеральне прибирання за короткий проміжок часу – і ви залишитеся задоволені.
Генеральне прибирання від “Клінінг-Партнер”, або як це роблять професіонали
Отже, ви вирішили довірити об’ємну прибирання майстрам своєї справи. Досить зв’язатися з диспетчером, описати площа і особливості квартири, призначити прибуття клінінгової команди на конкретний день і годину.
А далі можна займатися особистими справами, довірившись тим, хто забирається в квартирах / будинках / котеджах Києва та області ось уже кілька років.
Майстри розіб’ють прибирання на етапи:
Прибирання видимого сміття в мішки / винесення сміття після завершення процесу.
Всі речі по своїх місцях.
Прання / хімчистка.
Миття вікон / дзеркальних поверхонь.
Частка побутової техніки на кухні / миття посуду.
Прибирання ванної кімнати / санвузла.
Чистка стін / прибирання пилу.
Догляд за живими рослинами.
Миття підлоги.
Кожен з етапів може бути розбитий на маленькі складові. Кожен майстер знає своє завдання і чітко їй слід!
Класична генеральне прибирання квартири від Клінінг-Партнер – це ваш спокій впевненість в тому, що ніде не буде і смітинки.
Майстри прибудуть на місце роботи з усім необхідним, починаючи від професійних (гіпоалергенних, екологічно безпечних) миючих засобів, інноваційного пилососа і закінчуючи м’якими губками для миття посуду.
Кілька годин – в залежності від площі квартири і ступеня безладу – і можна кликати гостей! А поки є час підготувати фуршетное меню!