Прибирання котеджу - що входить в роботи - Статті

Прибирання котеджу – що входить

У заміських будинках і котеджах потрібно підтримувати порядок на регулярній основі. Якщо цього не робити, накопичиться величезний обсяг робіт, який своїми силами виконати буде нелегко. Фізичних сил і часу знадобиться набагато більше, ніж на прибирання міської квартири, і навіть силами всієї родини на процес піде не один день, а у зайнятих людей стільки вільного часу немає.

Вихідні хочеться провести плідно і цікаво в колі сім’ї та друзів, а замість цього доводиться все відкласти і займатися чищенням, миттям, збором і виносом сміття.

Прибирання котеджу що входить в роботи

Це чистка від бруду і пилу всіх поверхонь, миття підлоги, вікон, навісів, чистка меблів, решіток вентиляції і мн. ін. Як би не старалися домочадці, але через кілька годин сили вичерпуються, а якість робіт залишає бажати кращого, тому більш ефективного результату можна добитися викликом представників клінінгової служби.

Прибирання приватного будинку: етапи і особливості

Якщо підтримувати в будинку чистоту, генеральне прибирання не опиниться складною. Наявність великої кількості кімнат, коридорів, комор призводить до того, що господарі не встигають стежити за порядком всюди, так як потрібно займатися повсякденними турботами – готуванням, пранням, доглядом за прибудинковою територією, садом і городом. Прибирання котеджу вимагає участі всіх членів сім’ї, але не у всіх є бажання і час.

В цьому плані послуги клінінгової служби стануть паличкою-виручалочкою, так як на прибирання приїде стільки людина, скільки знадобиться для повноцінного виконання роботи протягом кількох годин. Вибір часу для прибирання приватного будинку дозволить зробити процес непомітним для домочадців, не заважати звичного плину справ.

 

Послідовна генеральне прибирання котеджу в Київській області

Послідовна генеральне прибирання котеджу в Київській області включає:

  1. Очищення стін, дверей, стель від пилу та павутиння. У котеджах майже завжди високі стелі і багато місць, куди людина не дотягується руками і шваброю. Тут збирається велика кількість пилу, плетуть павутину павуки. Фахівці проводять очистку спеціальними інструментами для роботи з важкодоступними поверхнями.

  2. Зняття пилу з ламп, абажурів, люстр.

  3. Зняття пилу з розеток, вимикачів, датчиків пожежної сигналізації, вентиляційних решіток з подальшою вологим очищенням.

  4. Миття дзеркал, скляних поверхонь, вікон, навісів, карнизів, а також віконних рам, підвіконь і зливів.

  5. Очищення від пилу, бруду, плям килимових покриттів, шкіряної і м’яких меблів, матраців, пуфів. Представники клінінгової компанії для цих цілей використовують професійне обладнання, здатне глибоко очищати синтетичні і натуральні тканини, килими з великим ворсом, в результаті вдається позбутися від дрібних частинок пилу, шкіри, шерсті домашніх тварин. Для виведення плям або засохлого бруду використовуються професійні сертифіковані препарати, безпечні для людини і екологічно нешкідливі.

  6. Чистку підлоги поверхні суху і вологу.

  7. Приведення в порядок ванних, душових, туалетів, басейнів, джакузі, саун, а потім дезінфікувати. При прибиранні котеджів в цих приміщеннях підвищена увага приділяють позбавлення від грибка і цвілі, оскільки там, де підвищена вологість, ризик розвитку грибка завжди високий. Повністю очищається плитка від стелі до підлоги.

  8. Очищення кухонного обладнання від жиру, вапняного нальоту, засохлого бруду

Прибирання котеджу і додаткові послуги

Є можливість замовити в клінінгової компанії роботи, що не входять в список основних. До них відноситься мийка мікрохвильовок, холодильників, духових шаф, витяжок, жалюзі. Ці види очищення найскладніші в прибиранні будинку. Люди не часто завдають собі клопоту миттям внутрішніх поверхонь кухонної техніки, в результаті поверхні покриваються багатошаровим засохлі жиром, брудом, кіптявою, а приготовані в них страви мають сторонній запах.

Побутова хімія не завжди справляється до сильними забрудненнями, але у професіоналів є свої кошти, призначені для очищення таких поверхонь під час прибирання будинку. Вони концентровані, а вміння з ними працювати вимагає певної підготовки. Співробітники «Клінінг Партнер» проходять навчання і регулярні заняття по підвищенню кваліфікації, щоб працювати з такими препаратами і професійною технікою.

Прибирання котеджу в Київській області також може включати приведення в порядок приміщень, куди домочадці заглядають рідко, а порядок не наводять ніколи. Це підвали, горища та гаражі, де традиційно осідають купи сміття, коробок зі старими речами, якими ніхто не користується, але які шкода викинути. Вони займають місце, захаращують приміщення, ускладнюють вільне пересування.

Прибирання котеджу і додаткові послуги

Що входить в прибирання котеджу крім внутрішнього прибирання? Можна замовити:

Чому прибирання заміського будинку краще довірити професіоналам?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори