Що потрібно знати про хімчистці килимів - Клінінг Партнер

Що потрібно знати про хімчистку килимів

Килим є обов’язковим і незамінним атрибутом інтер’єру практично в кожному будинку або квартирі. Даний елемент крім декоративної функції, здатної прикрасити приміщення, виконує і корисну практичну роль.

Що потрібно знати про хімчистку килимів

Так, килим необхідний для створення теплого покриття, щоб забезпечити комфортне і приємне відчуття від статі. Також килимове покриття необхідно там, де є маленькі діти, адже більшість свого часу вони проводять на підлозі. Тому він повинен бути м’який і теплий. Але найголовніше – чистий.

Як часто б не проводилася прибирання в будинку і очищення килима від сміття, після закінчення часу в ньому можуть накопичуватися частинки пилу або бруду, а також різні мікроби. У зв’язку з чим періодично слід проводити якісну його чистку.

Питання що потрібно знати про хімчистці килимів є досить актуальним в даний час. При цьому слід мати на увазі, що даний захід досить складне і вимагає застосування спеціальних пристосувань, засобів для чищення, а також певних технологій, які дозволять зробити чистку килима максимально якісно. Тому краще не займатися чищенням самостійно, а скористатися послугами професійного чищення килима в Києві для отримання хорошого результату.

Що таке хімчистка килимів та її особливості - Клінінг Партнер. Статті, фото

Що таке хімчистка килимів та її особливості

Хімчистка килимів включає в себе виключно суху чистку килимів з використанням спеціалізованого обладнання і хімічних засобів, яка проводиться найчастіше в механізмах закритого типу. Даний вид чищення відрізняється максимально делікатним ставленням до оброблюваних матеріалів, що дозволяє ретельно видалити всі забруднення, не пошкодивши при цьому сам килим.

Суха обробка надає виробу більш привабливий вигляд. Ворс килима при цьому стає більш м’яким, а колір стає яскравим і насиченим. Тому такий метод добре підійде для килимів, які вироблені з таких делікатних тканин, як шерсть, шовк або віскоза. Ці матеріали вимагають особливого підходу при виконанні чистки, щоб не завдати шкоди структурі матеріалу.

Переваги професійного чищення килимів в Києві

Дуже багато сучасних клінінгових компаній надають свої послуги з очищення килимових покриттів не тільки в умовах цеху чи іншого призначеного для цього приміщення, але і з виїздом на будинок до клієнта. Однак, суха чистка килима в домашніх умовах не може забезпечити необхідної якості обробки. Крім того, фабрична чистка має певні переваги.

 • Можливість повного видалення різного типу забруднень, включаючи самі стійкі і застарілі.

 • Усунення всіх наявних неприємних запахів з вироби.

 • Повний висушування килима, що часом буває важко зробити в процесі прання килимів в домашніх умовах.

 • Забезпечення повної дезінфекції килимового покриття, в тому числі видалення всіх можливих бактерій і мікробів, які можуть перебувати на ворсинках вироби.

 • Найчастіше фахівці клінінгової компанії самостійно здійснюють вивезення килима і доставку його на фабрику для обробки, що дозволяє істотно заощадити час клієнта.

 • Суха чистка килима в домашніх умовах не може забезпечити настільки високої якості очищення, яке досягається в умовах спеціально обладнаного для цих цілей цеху. Для отримання максимального результату потрібне застосування спеціального технологічного обладнання, в якому створюються певні температурні і інші умови.

Крім того, компанія Клінінг Партнер гарантує повну безпеку застосовуваних для чищення засобів, які не тільки дбайливо ставляться до оброблюваних матеріалів, але і не надають будь-якого негативного впливу на людей при подальшій експлуатації виробу.

Що потрібно знати про хімчистці килимів. Суха чистка килима

Як проходить хімчистка килимів і килимових покриттів

 1. На першому етапі фахівці клінінгової компанії проводять ретельний огляд килимового покриття, встановлюють наявні забруднення, а також визначають склад тканин, з яких килим зроблений. На підставі цього відбувається визначення необхідного обсягу робіт, підбираються найбільш підходящі в кожному конкретному випадку технології і хімічні засоби, які не завдадуть шкоди виробу.

 2. На наступному етапі здійснюється суха обробка килима з метою видалення зайвого бруду, пилу, піску та інших частинок. Для цього використовується спеціальна апаратура, яка має високі показники потужності, що гарантує більш ретельну обробку, ніж прання килимів в домашніх умовах.

 3. Далі відбувається локальна робота з вираженими забрудненнями. При наявності окремих плям і забруднень вони видаляються за допомогою реагентів і інших речовин, які підбираються залежно від природи походження забруднення.

 4. Основний етап загального очищення виробу проводиться в залежності від складу тканини, кількості забруднень і інших чинників. При необхідності може бути використана і чистка з використанням вологи.

 5. Після всіх маніпуляцій відбувається сушка килима, яка здійснюється такими способами, які виключають пошкодження або м’яття матеріалу. Багато виробів з делікатних тканин вимагають особливого поводження і не можуть піддаватися віджиму в спеціальних апаратах. Тому для таких килимів використовуються окремі способи сушіння в певному положенні і з дотриманням необхідних температурних режимів.

 6. На заключному етапі килим проходить додаткову обробку, в яку можуть бути включені заходи з нанесення спеціальних складів від шкідників, антисептиків та інших складів. Також надається привабливий вигляд ворсу, він розчісується і укладається.

Компанія Клінінг Партнер має великий досвід роботи в сфері надання клінінгових послуг, включаючи хімічну чистку килимових покриттів різного типу. Фахівцями компанії використовуються лише перевірені якісні та безпечні засоби для чищення, а також обладнання та технології, що забезпечують ретельне очищення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори