МИТТЯ ВІКОН ТА ФАСАДІВ

Чим вигідні послуги компанії «Клінінг Партнер»? Кошторис складається індивідуально. Беруться до уваги розміри будівлі, декоративні елементи, ступінь забруднення. При цьому кожен замовник може бути впевнений, переплачувати не доведеться. Наші фахівці розробили унікальні методи, завдяки, яким зведені до мінімуму накладні витрати.

Клієнтам немає необхідності додатково купувати або платити за миючі препарати, пристосування. Цінова політика компанії допомагає економити кошти завдяки гнучкій системі, бонусів, сезонним і святковим акціям.

Методи прибирання

Для кожної будівлі фахівці застосовують індивідуальний підхід. Пофарбовані потребують «м’яких» миючих засобів, цегляні потужних пристроїв, здатних змити вуличний пил. Будинки з комбінованим декором з натурального каменю вимагають іншого підходу. Історичні, яких більш ніж достатньо в Києві очищаються акуратно, спеціальними методами, і за особливою технологією, яка допомагає зберігати пам’ятки.

Якими б не були будівлі – багатоповерхові з великим склінням, химерним екстер’єром, фахівці компанії «CleaningPartner» впораються з завданням, і подарують замовникам не тільки чистоту, але і перспективи фінансових прибутків.

ГЕНЕРАЛЬНЕ ПРИБИРАННЯ ПРИМІЩЕНЬ

* Вартість орієнтовна, кінцева вартість при узгодженні з менеджером

Умови обслуговуванняВартість з ПДВ, грн.
до 30 м21750 грн
31 — 70 м23500 грн
71 — 100 м25000 грн
101 — 150 м26750 грн
151 — 200 м28000 грн
201 — 300 м212000 грн
301 — 500 м217500 грн
501 — 800 м220000 грн
от 801 м2Цена договорная

Генеральне прибирання приміщення —  це глибоке очищення в один прийом всього простору, всіх елементів об’єкта клінінгу.

В комплекс заходів генерального прибирання, які виконують наші фахівці входять:

 • Суха, волога обробка від забруднень стін і стель;
 • Ліквідація забруднень з освітлювальних приладів;
 • Миття вікон двостороннє або одностороннє (рами, вікна, підвіконня, сливи, пази);
 • Мийка карнизів і навісів;
 • Очищення комунікаційних труб;
 • Суха і волога чистка вимикачів, електричних розеток, пожежних датчиків, решіток вентиляції;
 • Очищення кондиціонерів, теплообмінників, плінтусів;
 • Догляд за дверима, дверними блоками;
 • Чистка ліфтів і ескалаторів;
 • Глибоке очищення підлоги за допомогою професійної клінінгової техніки (роторна машина) і професійних засобів для чищення;
 • Видалення забруднень зі всіх складових інтер’єру і меблів;
 • Прибирання і знезараження туалетних і ванних кімнат, душових, джакузі, лазень і саун, басейнів;
 • Приведення в порядок столових, кухонь і кухонного обладнання;
 • Мийка витяжок;
 • Мийка посуду, ….
 • …… і інші заходи наведення чистоти за бажанням клієнта.

Кожен клієнт вибирає комплекс робіт індивідуально. Всі роботи виконують фахівці, навчені в нашому навчальному центрі. Всі засоби, які ми використовуємо, сертифіковані і безпечні для вашого здоров’я. Ми гарантуємо якість наведення чистоти і збереження вашого майна. На всі замовлення присутній відповідальний менеджер клінінгу.

Наші фахівці проводять генеральне прибирання будь-якого приміщення. Будь-то офіс, магазин, склад, цех, виробництво або спортклуб.

Ми гарантуємо якісний і своєчасний клінінг !!!

ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА РЕМОНТУ

Умови обслуговуванняСума з ПДВ за квадрат
до 300 м235 грн
300 — 500 м230 грн
от 500 м225 грн

* Вартість орієнтовна, кінцева вартість при узгодженні з менеджером

 

Прибирання після ремонту є завершальним етапом будь-якого ремонту, але ці дії не менш важливі, ніж сам ремонт. Дані роботи дуже трудомісткі, вони включають клопіткий процес наведення порядку після сильного забруднення. Адже жоден ремонт не обходиться без цього, всюди валяються шматки шпалер, шматки покриттів, що вже говорити про будівельний пил, який здатен проникати в будь-які, навіть найбільш важкодоступні місця!

Прибирання включає в себе широкий спектр робіт, різної складності та обсягу, на які доведеться витратити багато часу, щоб отримати позитивний результат. Доведеться використовувати професійні засоби для чищення, спеціальний інструмент, який не завжди доступний більшості споживачів.

Під час проведення робіт фахівці ефективно очистять площі від будівельного сміття, вивезуть його за межі приміщення, зроблять повне очищення всіх поверхонь від сильних забруднень (клею, фарб, лаків), відмиють вікна і дзеркальні поверхні. Вони професійно вичистять килимові покриття, а також проведуть глибоке очищення підлоги, незалежно від виду покриття.

Для проведення робіт з прибирання приміщення в клінінгової компанії є всі засоби і інструменти, які дозволять виконати роботи якісно і професійно.

Звернення в нашу клінінгову компанію має ряд очевидних переваг:

 • Професійні працівники зроблять прибирання після ремонту в короткі терміни, зроблять все якісно. Результат порадує навіть самих критично налаштованих власників квартир і керівників офісів. Наявний досвід дозволяє виконати роботи, не створюючи для оточуючих ніякого дискомфорту.
 • Співробітники відмінно знають порядок проведення очищення приміщення після проведення ремонтних робіт, знають про всі місцях, в яких може перебувати будівельний пил. Використання спеціальних насадок дозволяє провести очищення приміщення навіть в найбільш важкодоступних місцях.
 • Для прибирання використовуються спеціальні засоби, які пройшли сертифікацію і ефективні в боротьбі з сильними забрудненнями. Крім того, вони безпечні у використанні і не викликають алергічних реакцій надалі.

Фото до і після наші

ЩОДЕННЕ ПРИБИРАННЯ НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ

Щоденне прибирання – це комплекс заходів. Воно може надаватися як у вигляді основного прибирання, так і в комплексі – основне, підтримуюче та генеральне.

Основне прибирання – проводиться в час максимальної відсутності працівників або відвідувачів об’єкта. Це може бути: ніч, час до 9.00 або час після 18.00.

Підтримуюче прибирання – спрямоване на видалення випадкових або локальних забруднень, що виникли в процесі роботи об’єкта. Час прибирання- робочий час об’єкта обслуговування.

Генеральне прибирання – проводиться періодично в міру необхідності (щотижня, щомісяця) і включає в себе всі роботи, які не вимагають щоденного виконання. Час прибирання – вихідний день об’єкта або ніч.

ПЕРЕВАГИ ПАРТНЕРСТВА З НАМИ ПО ЩОДЕННОМУ ПРИБИРАННЮ
Назва процесуШтатна прибиральницяОператор професійного клінінгу

 

Комплекс заходів будь-якого виду прибирання індивідуальний для кожного об’єкта. Зріз готується нашим менеджером оцінки на етапі візуального огляду об’єкта і підготовки цінової пропозиції.

Весь персонал на кожному об’єкті прибирання навчений і працює на основі технічних документів і регламентів: операційна карта, технологічна карта, паспорта робочих місць і чек-листи якості.

Ми проводимо щоденне прибирання всіх видів нерухомості: офіси, магазини, виробництва, склади, торговельні та торгово-розважальні центри, кінотеатри та театри, спортивні комплекси і басейни.

ХІМЧИСТКА

Предмет чисткиВартість
ковролінвід 10 грн/м²
натуральний килимвід 30 грн/м²
матрацот 200 грн/шт
диван80 грн/посадочне місце
крісло100 грн/шт
офісний стілець, крісло20 грн/шт

 

 

Впораємося з будь-яким завданням і гарантовано виведемо плями від:

вина, алкоголю

масла і жиру

чаю та кави

чорнил, фломастера

пластеліну, ржавчини

кетчупу, соусів

лаку, косметики

слідів тварин
крові

цукерок, шоколаду

ягід, фруктів

екскрементів

мазуту, бензину

вуличного бруду

«авторських » плям
Професійний догляд за виробами з шкіри і еко- шкіри.
Професійне чищення килимових покриттів і офісних меблів.
ГЛИБИННЕ ЧИЩЕННЯ ВОРСУ

ВИДАЛЕННЯ ПЛЯМ

БЕЗПЕЧНІ ЗАСОБИ

Весь персонал навчений і сертифікований

Наша команда – результат спільної продуктивної роботи протягом більш, ніж 5 років.

Професійне обладнання та засоби для прибирання

Ми використовуємо тільки професійну і перевірену техніку відповідно до особливостей предмета прибирання.

Страхування професійної відповідальності

Ми гарантуємо якість послуг і завжди виконуємо обумовлені завдання якісно і професійно.

Досвід роботи 8 років

Ми не даємо порожніх обіцянок, а намагаємося врахувати всі можливі нюанси при плануванні і підрахунку вартості.

НАШІ КЛІЄНТИ